Info

Demokratycznie o zdrowiu

Ochrona zdrowia to kompromis ambicji i możliwości. Jakość tego kompromisu zależy od kompetencji, zdolności dialogu, wrażliwości i wytrwałości. Chcemy, by był jak najlepszy dla pacjenta. Monitorujemy wydarzenia, wskazujemy problemy, identyfikujemy rozwiązania.
RSS Feed Subscribe in Apple Podcasts
Demokratycznie o zdrowiu
2020
June
May
April
March
February


2018
September
August
July
June
May
April
March
February
January


2017
December
November
September
May
April
March
February
January


2016
December
November


2015
September
August


All Episodes
Archives
Now displaying: April, 2017

Ochrona zdrowia to kompromis ambicji i możliwości. Jakość tego kompromisu zależy od kompetencji, zdolności dialogu, wrażliwości i wytrwałości. Chcemy by był jak najlepszy dla pacjenta. Wskazujemy problemy i identyfikujemy rozwiązania. Nasza rozmowa jest także Twoją.

Apr 5, 2017

Grzegorz Ziemniak, Partner IZiD rozmawia z Zofią  Małas, Prezes Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych.  Tematem rozmowy są perspektywy wdrożenia nowych rozwiązań  systemowych dla środowiska pielęgniarek i położnych.  Kontekstem dla rozmowy było niedawne powołanie Pani Józefy Szczurek-Żelazko na stanowisko Sekretarza Stanu, odpowiedzialnej w Ministerstwie Zdrowia m.in. za obszar problematyki Pielęgniarek i Położnych, a także liczne ostatnio inicjatywy regulacyjne podejmowane w tematach kształcenia, warunków i norm pracy, zachęt do pracy w Polsce.

1